نمایندگی

فروشگاه Bazi4ir از سراسر کشور نمایندگی فعال میپزیرد.

حداقل مبلغ خرید ، جهت ارجاع به نمایندگی 1 میلیون تومان میباشد.

 

شرایط خرید از نمایندگی:

با دفتر اصلی واقع در اصفهان هماهنگ میکنید ، مبلغ 60 هزار تومان به عنوان بیعانه پرداخت میکنید ، کالای مورد نظر به نماینده ارسال میشود ، پس از تحویل کالا ، باقیمانده را با نماینده تصویه میکنید. این روش هیچ گونه هزینه اضافه ای ندارد و فقط هزینه کالای مورد نظر (کنسول ، بازی ، لوازم جانبی …) + هزینه ارسال را پرداخت میکنید.

نکته مهم: حداقل مبلغ خرید ، جهت ارجاع به نمایندگی مبلغ 1 میلیون تومان میباشد و سفارشات کمتر از این مبلغ را باید مستقیم از سایت خریداری کنید.

نکته مهم 2: نماینده های ما کالاهای نو را آک (پلمپ) تحویل شما میدهند و معمولا امکان تست کالا نزد نماینده های ما وجود ندارد.

شرایط دریافت نمایندگی:

برای دریافت نمایندگی باید مبلغ 3 میلیون تومان به عنوان بیعانه نزد دفتر سایت بگذارید ، این مبلغ صرفا جهت اعتماد سازی است و در پایان مدت نمایندگی به شما بازگردانده میشود. مدت قرارداد یک ساله و قابل تمدید میباشد. ما پول شما را در حساب سپرده سرمایه گزاری یک ساله نزد بانک قرار می دهیم و عین سود پرداختی را به حساب شما منتقل میکنیم ، در حال حاظر سود سپرده های یک ساله در شبکه بانکی کشور 22 درصد است ، در صورتی که این درصد توسط بانک تغییری بکند (کاهش یا افزایش) ما مبلغ جدید پرداختی بانک را به حساب شما منتقل میکنیم. همچنین نماینده 2 درصد از مبلغ فروش کالا (فروش به مشتری) و 3 درصد از مبلغ خرید کالا (خرید از مشتری) را دریافت می کند.

نکته مهم: برای هر شهر فقط یک نماینده پذیرفته خواهد شد ، هیچ گونه محدودیتی در دادن نمایندگی به شهرهای کوچک نداریم و این وظیفه نمایندگی است که جمعیت گیمر (مرتبط با میزان فروش) یک شهر را قبل از درخواست نمایندگی بررسی کند.

نکته مهم 2: نماینده حق باز کردن پلمپ کالاهای آک را ندارد و در صورت گزارش مشتری ، برخورد خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن دفتر تماس بگیرید.


Warning: Illegal string offset 'sidebar' in /home/ptelcom/domains/bazi4.ir/public_html/wp-content/themes/gamelab_dis/sidebar.php on line 26

Warning: Illegal string offset 'sidebar_position' in /home/ptelcom/domains/bazi4.ir/public_html/wp-content/themes/gamelab_dis/sidebar.php on line 27