هارد اکسترنال

هارد دیسک اکسترنال (Western Digital):

هارد دیسک های وسترن دیجیتال با دو سال ضمانت معتبر ، فضای خالی این هارد ها با لیست انتخابی شما از بین عناوین بازیهای کامپیوتر و بازیهای PS3 پر خواهد شد. این هاردها از رابط جدید USB 3 پشتیبانی میکنند و بالاترین سرعت خواندن و نوشتن را دارند.

مدلقیمتتوضیحات
WD 1TB - USB3295,000همراه با 1 ترابایت بازی PS3 یا PC - به انتخاب شما
WD 2TB - USB3425,000همراه با 2 ترابایت بازی PS3 یا PC - به انتخاب شما
WD 3TB - USB3555,000همراه با 3 ترابایت بازی PS3 یا PC - به انتخاب شما

پیشنهاد ادمین: دوستانی که به هر دلیل احتیاج به حجم بالای بازی دارند پیشنهاد میشود که به جای خرید بازی بر روی دیسک دیویدی ، بازیهای مورد نظر خود را بر روی هارد خریداری کنند ، برای نمونه قیمت خرید 1 ترابایت بازی بر روی دیویدی حدود 300 هزار تومان میشود ، در صورتی که اگر همین مقدار بازی همراه با یک عدد هارد دیسک یو.اس.بی خریداری شود ، مبلغ تمام شده به مراتب پایینتر خواهد بود و از همه مهمتر ، بعد از انجام بازی ، از هارد به دفعات زیاد میتوان استفاده کرد ، در صورتی که دیسک بازی بعد از استفاده کاملا بی مصرف میشود.

نکته: هارد دیسک های USB3 عرضه شده در این فروشگاه را بدون هیچ مشکلی (بدون نیاز به هاب) میتوانید به PS3 کپی خور (فت و اسلیم) وصل کنید و سیستم PlayStation 3 به خوبی این هارد ها را شناسایی میکند. (برخلاف اکثر هاردهای USB3 موجود در بازار)

 

 


Warning: Illegal string offset 'sidebar' in /home/ptelcom/domains/bazi4.ir/public_html/wp-content/themes/gamelab/sidebar.php on line 26

Warning: Illegal string offset 'sidebar_position' in /home/ptelcom/domains/bazi4.ir/public_html/wp-content/themes/gamelab/sidebar.php on line 27